Otomatik Kepenk

AnasayfaOtomatik Kepenk

OTOMATİK KEPENK

Otomatik kepenk düzenekleri kullanımı basit ve güvencelidir. İnsanlar sahip oldukları mallara hasar gelmesini istemedikleri için güvenlik tedbirleri, adı verilen düzenekler ve sistemler kullanırlar. Otomatik kepenk sistemleri de teknoloji ile paralel bir biçimde zamanla gelişmiştir. Teknolojinin insana sunduğu son hizmetlerden biri de, sistemin sağladığı yararlardır.

Aynı zamanda, işletmeler, dükkanlar (kuyumcular, bankalar, restoranlar, esnaflar), fabrikalar, elektronik ürün tedarikçileri vb. güvenlik tedbiri olarak otomatik kepenk sistemleri seçmektedirler.

otomatik-kepenk

Şirketimizin üretimdeki kalite nitelik standartlarının yanı sıra montaj ve bakım hizmetlerinde de siz değerli müşterilerimize güvencesi bulunmaktadır. Bölümünder uzman üretim ve saha ekibimiz, yeni nesil ve tam tesisatlı servis araçlarımız, siz müşterilerimizle ilgilenmektir. Özel eğitim almış çağrı merkezimiz, senelerin tecrübesi ve birinci kalite kepenk sistemlerimizle evlerinize, iş yerlerinize ve yazlığınıza gereksinim duyduğunuz bütün bölümlere otomatik kepenk sistemlerimizi taşımakta, müşterilerimize bu anlamda sınırsız bir hizmet anlayışı göstermekteyiz.

Otomatik kepenk sistemlerinin avantajları nelerdir?
Uzun vaadelidir. Bir seçim nedeni olarak ortaya çıkmasındaki en önemli dezavantaj uzun vaadeli olmasıdır. Sıcak daldırma metotuyla yapılan galvaniz kaplamalar ile dışarıdan gelecek olan etmenlere karşı sağlam hale gelen ürünümüz uzun seneler boyunca problemsiz bir biçimde kullanılabilir.
Kişiselleştirilebilir. Arzu edilen renge ve boyuta göre tasarlanabilir ve de gereksinime göre düzenlenebilir. Otomatik kepenk kullanımı oldukça basit ve kolaydır. Ayrıca otomatik olması nedeniyle sağladığı basitlik dışında, otomatik kepenk bakım gerektirmemesi ile de basitlik sağlamaktadır. Temizliği çok basit olan ürünün, yağmurla kendini temizleyebilir özelliktedir.

Bu sistemin güvenliği üst seviyeye taşır. Dışarıdan gelecek risklere karşı caydırıcı bir yapıda olmasının yanı sıra eski ürünler gibi kilit düzeneğinin kırılması olasılığı olmadığından güvenliği de üst bir düzeye taşımaktadır.
Otomatik kepenk motoru güçlü ve sağlamdır. Teknik servisimizin kurulum esnasında size belirttiği ölçüde kullanılmasına dikkat ederseniz, uzun seneşer boyunca problem yaşamazsınız.

Otomatik kepenk türleri
Genelde otomatik kepenk türleri kullanılan mekana ve materyale göre farklılık göstermektedir. Bu ürünlerin neler olduğunu ve nerelerde kullanıldığı sıralayacağız.

Galvanizli çelik kepenk : Güvenli ve estetik yapısıyla, en iyi kapı düzeneğidir. Birbirine bağlı lamellerden oluşan otomatik galvanizli çelik kepenk ürünleri, daldırma tekniği ile üretilmektedir. Sıcak daldırma tekniğiyle galvanizli hale getirilen ürün, basit silinebilen ve temizlenebilen özelliklere sahiptir. Dışarının bütün negatif şartlarını dışarıda bırakan ürün, otomatik özelliklere sahiptir. Motorlu ürünlerde, motor kepengin ağırlığını kaldırabilecek güçtedir. Tamburda toplanan otomatik kepenk, manuel olarak da kullanılabilir. Elektrik kesintisi meydana geldiği zaman, manuel bir biçimde kullanılabilir.

Pencereli ekstrüzyon alüminyum kepenk : Sanayi bölümünde üretimde kullanılan ekstrüzyon tekniği ile şirketimiz tarafından üretilen bu kepenk düzenekleri kullanıcısına uzun vadeli bir ömür vadetmektedir. İlk defa alüminyum kalıplar halinde gelen hammaddenin uzman ekibimiz tarafından ince ince işlenmesi sonucunda hayat bulan kepenk düzenekleridir. Kaliteli nitelikli ve hızlı üretimi olanak kılan son teknoloji üretim araçlarımız nedeniyle sadece müşterimizin tasarım istekleri ve ilgileri doğrultusunda üretilmektedir.

Poliüretan dolgulu galvanizli çelik kepenk : Kaliteli ve nitelikli kullanışlı ve eskimeyen özellikleriyle dekoratif özelliklere sahip çelik kepenk otomatik olan ürünümüz, iç kısmındaki özel dolgu nedeniyle dış etmenlere karşı daha sağlam ve dayanıklıdır. Dış darbelere karşı oldukça sağlam özelliklere sahip bu tasarım, ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. Görsel olarak dış dekorasyon çalışmalarıyla da birebir uyumlu özelliklere sahiptir.

image
https://www.dekoryapalim.com/wp-content/themes/imperio/
https://www.dekoryapalim.com/
#26ade4
style1
paged
Yazı Yükleniyor...
/home/dekoryapalim/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
off

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat
× Whatsapp