Sürgülü Cam Balkon

AnasayfaSürgülü Cam Balkon

Sürgülü Cam Balkon

Geçmişten bugüne kadar yaşam alanları ve mekanlar ile çözümler geliştirilmiştir. Sürgülü Cam Balkon da bu buluşlardan ve yaşam niteliğimizi artıran hem kullanışlı olması, hem dekoratif hemde daha pek çok yararlı tarafı ile oldukça fazla seçilen cam modelleridir. Eğer evimizde yaşa ticari şirketimizde de bir mekanı kapatmayı düşünüyorsanız sürgülü cam sistemleri ortama değişik bir hava katacaktır. İstenildiğide açılan istenildiğinde kapanan şeffaf yapısı ile dışarı ile bağı koparmayan bir düzenektir. İlk başlarda her ne kadar evlerin balkonları ile seçilmiş olsalarda zaman içinde pek çok ortamda denenmiş ve hali hazırda senelerdir kullanılmaktadır.

Sürgülü Cam Balkon Neden Seçilmektedir?
Kısa bir araştırmanızın ardından fark edeceğiniz gibi sürgülü cam balkon sistemlerini kullanan yüz binlerce bireyin olduğu rahatlıkla görebilirsiniz. Her iki tarafa sağa ve sola camlarını sürme imkanı veren düzenek ayrıca manzarayı hiç bir şekilde engellememektir. İşlem yapılan alanı toz, yağmur ve değişik hava şartlarından korur. Güvenlik yönünden de hırsızlığa karşı sistemden sisteme başka kilit özellikleride bulunmaktadır. Belirli bir ortamı değil bütün katmanları sürgülü bir şekilde çalışabilmektedir. Yaptırmayı düşündüğünüz ortamda çok güzel bir bütünlük sağlayan bu düzeneklerde aralarda kayıt olmadığından görünümüde çok dekoratiftir. Cam Balkon Ücretleri de son derece uygun olması bu ürüne ilgili sürekliliği için son derece önemlidir.

surgulu-cam-balkon

Sürgülü Cam Balkon Nerelerde Kullanılır?
Evlerin balkonlarında kullanım oranı oldukça daha fazladır. Dar balkonlar her ne kadar seçim nedeni olsada geniş balkonlar da da yaz ve kış oturumu için son derece işlevsel bir ürün olmaktadır.
Kafeterya, Restoran ve Pastane gibi pek çok ticari şirketlerde de dış mekanlarda kullanımı çok fazladır. Bu gibi ortam ve mekanlar yaz kış sürgülü cam balkon sayesinde mekanları en yüksek randımanla değerlendirmektedir.

Ofislerde bölme mekan gerektiğinde de sürgülü Cam balkon kullanımının fazla olduğu söyleyebiliriz.
Müstakil yada Villalarda yapılarda özel olarak kullandığınız kış bahçelerin de Sürgülü cam balkon ilk akla gelen kapatma metotudur.
Teraslar için de metraja bakılmaksızın Sürgülü cam balkon kullanımı ülkemizde oldukça çok fazladır.

Sürgülü Cam Balkon Malzeme Kalitesi Nasıldır?
Bu sistemlerin kullanımında şirketimiz aksesuarlar paslanmaz çelikten yapılmakta olup üstü ayrı olarak plastik kalıplar kullanılarak korumaya alınmaktadır. Bunun başlıca sebebi çelik de olsa zaman içinde oluşabilecek oksitlenmelerin önüne geçmektir. Sürgülü cam balkon düzeneği eşikli yada eşiksiz iki değişik modelde kullanılabilmektedir. Düzenekte kullanılan contalara su geçirmeyi öneler ve yaz kış genleşmeye karşı dayanıklıdır. Düzenekte çoğunlukla 8mm yada 10mm kalınlığından temperli cam kullanımı bulunmaktadır. İstanbul en başta olmak üzere ülkemizde pek çok şirkete üretimi bulunan bu ürünler şirketten şirkete niteliği farklılık göstermektedir. Yaptırmayı düşündüğünüz ortam ve mekanlar için aceleci davranmadan ayrıntıl bir arayışla doğru kararı verebilirsiniz.

image
https://www.dekoryapalim.com/wp-content/themes/imperio/
https://www.dekoryapalim.com/
#26ade4
style1
paged
Yazı Yükleniyor...
/home/dekoryapalim/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
off

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat
× Whatsapp